ساعتی که تنها یک شخص بخصوص را از خواب بیدار میکند

معمولا برای بیدار شدن به موقع از خواب ساعت های زنگ دار گزینه مناسبی هستند،اما یکی از مشکلات ساعت های زنگ دار این است که علاوه بر شما ممکن است با صدای خود کل اعضای خانه را بیدار کنند.حال قرار است ساعت های از Chirp یک روش متفاوت و جالب برای حل این مشکل ساعتهای زنگ دار استفاده میکنند.

این ساعت که در حال حاضر در مرحله پیش تولید میباشد دارای یک گیره ویبره دار است که با وصل شدن به بالش شما و لرزاندن آن،شما را بدون سر و صدا از خواب بیدار میکند. همچنین لرزش گیره ها تا زمانی که شما آنها را در سرجایشان بر روی ساعت قرار ندادید ادامه دارد،اگر خیلی نگران بیدار نشدن به موقع میباشید میتوانید یک صدای زنگ به عنوان زنگ پشتیبان برای ساعت تعیین کنید تا در نهایت شما را به شیوه قدیمی از خواب بیدار کند.

منبع خارجی:ohgizmo

/ 7 نظر / 12 بازدید
مهراز

خوب بود ولی یه اطلاعاتی بده که بدرد بخوره نه یه وسیله ای که در دسترس نیست یا ادرس بده

مهسا

چه جالب! امیدواریم زودتر تولید هم بشه! همیشه از صدای زنگ ساعت بدم می اومده

محسن

سلام ف وبلاگ قشنگ و نازی داری عزیز !!! فقط من که به وبلاگت اومدم و بازدید کردم و نظر دادم ژس تو هم به وبلاگ من بیا و بازدید کن و نظر بده بی معرفت بازی و نامرد بازی درنیاریا ... حتما بیا وگرنه خیلی نامردی ... موفق باشی ... خداحافظ ...

اوا

دستت درد نکنه.[تعجب]

فرشته

از زرتشت پرسیدند: زندگی خود را بر چند اصل استوار کردی؟ فرمود:بر چهار اصل. 1-دانستم کار مرا دیگری انجام نمی دهد،پس تلاش کردم. 2- داستم خدا مرا می بیند پس حیا کردم 3-دانستم رزق مرا به دیگری نمی دهد پس ارام شدم. 4-دانستم پایان کارم مرگ است پس مهیا شدم. سلام مهربون. به روزم ومنتظر باران نگاهت که ببارد بر ناگفته هایم .

مرتضی

وب قشنگی داری اگه برای تبادل لینک مایل هستی اول منو به اسم ๑۩۞۩๑ اردوگاه عاشقان ๑۩۞۩๑ لینک کن بعد به منم بگین که اسم لینکتونوچی بزارم موفق باشین