شارژری که با آب گجت هایتان را شارژ می کند!!

این شارژر که توسط شرکت Powertrekk درحال ساخت است هیدروژن موجود در آب را با استفاده از تکنولوژی “Fuel Cell Sticker” از myFC تبدیل به الکتریسیته می کند. گروه myFC یک شرکت تکنولوژی پیل سوختی است که در زمینه روشهای شارژ گجت های قابل حمل کار می کند و ممکن است در سالهای بعد بیشتر نامشان را بشنویم. این شارژر با استفاده از یک غشای تبادل پروتون به نام PEMFC که بین کاتد و آند قرار می گیرد می تواند هیدروژن آب را به پروتون و الکترون جداگانه تبدیل کند سپس پروتون ها به سمت کاتد رفته و الکترونها وارد جریان برق می شوند و اینگونه است که می توانید با آب گجتتان را شارژ کنید.

این شارژر همانطور که شاید حدس زده باشید به هیچ وجه ارزان نیست و برای داشتن آن باید 229 دلار پول پرداخت کنید. همچنین محفظه سوختی یا Fuel Pack این شارژر به مرور زمان از کار می افتد و باید با 12 دلار آن را تعویض کنید. اگر از سرعت شارژ آن بپرسید باید بگوییم این شارژر می تواند در مدت یک ساعت یک باتری 1500 میلی آمپری را شارژ کند. زمان دقیق عرضه این شارژر مشخص نیست اما بهار سال آینده به عنوان زمان تقریبی اعلام شده است.

منبع: SlashGear

/ 1 نظر / 13 بازدید
اتوبکلینک

برای افزایش رتبه سایت خود در جستجوی راه حلی هستید؟ بهترین روش افزایش پیجرنک سایت و بالا آوردن آن در نتیجه های جستجو، دریافت بکلیک از دیگر سایت ها است. این کار یکی از سخت ترین کارهای وبمستر هاست. چرا که تبادل لینک 2 طرفه نه تنها رتبه را بالا نمیرد بلکه کاهش نیز میدهد. وبسایت اتوبکلینک این خدمت را به شما ارائه میکند که با ثبت سایت خود، از دیگر سایت های مشابه سایت خود(از نظر محتوا و گروهبندی) بکلینک دریافت کنید. هرچند درحال حاظر نسخه آزمایشی فعال است، اما ارزش امتحان کردن رو داره ؛-) به آدرس زیر برید و وبلاگ خودتون رو در گروه مربوطه ثبت کنید، سپس اسکریپتی که بهتون داده میشه رو توی وبلاگتون قرار بدین تا پس از تایید ازوبلاگ ها و وبسایت های مرتبط لینک دریافت کنید. http://www.autobacklink.ir باتشکر هادی